Yorgan Battaniye Yıkama

Özellikle kış mevsiminde çok sık kullandığımız yorgan ve battaniyelerin temizlikleri sağlığımız için çok önemli bir yere sahiptir. Vücüdumuza sürekli temas eden yorgan ve battaniyelerimizin temizliğine ne kadar dikkat ediyoruz. Özellikle ağız ve yüz bölgemize temas eden yorgan ve battaniyelerinizi Star Yıkama Fabrikası sizler için mis gibi pırıl pırıl yapıyor. Boyutlarının büyük olması ve normal çamaşır makinalarına sığmayan yorganlarızı profesyonel yıkama cihazlarımızda yıkıyoruz. Evinizden ücretsiz servimizle teslim aldığımız yorgan ve battaniyerinizi yıkama işlemi yaptıktan sonra tekrar ücretsiz servilerimiz ile adresinize kadar teslim ediyoruz.

DİKKAT : Yorgan ve battaniyerinizi yıkattıkğınız yerlerin YIKAMA MAKİNASI varmı diye sorun. Çünkü firmalar onları halı gibi yerlerde yıkama işlemine maruz bırakabiliyor.

28 yıllık tecrübesi ile Karşıyaka'da hizmet vermekte olan firmamız %100 Hijyen %100 Müşteri memmuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterine hizmet vermektedir.

KARŞIYAKA - BOSTANLI - MAVİŞEHİR BATTANİYE VE YORGAN YIKAMA

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Star Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2019.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (232) 363 70 07
0 (533) 791 35 19