Mavişehir Halı Yıkama

Halı temizleme işlemi tecrübe, profesyonellik isteyen bir işlemdir. Doğru temizleme deterjanları kullanımı hali, kilimlerinize uygun makina ile temizleme ve durulama aşamalarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde deformasyon, yıpranma veya iplerinin sökülmesine neden olabilmektedir. Sizler için çok değerli olan el dokuma kilimlerinizi güvenli bir şekilde temizleyip kapınızdan ücretsiz araçlarımız ile alınıp bırakıldığı ve 1991 yılından beri Karşıyaka'da hizmet vermekte olan firmamıza güven ile temizle işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Hane veya ofislerinizde halılarınıza düzenli olarak kendi yapmış olduğunuz temizlik işlemleri, yıkama yöntemleri toz, kir ve bakteriden arındıramaz. Kesinlikle profesyonel cihazlar ( bol su ve fırçalı makinalar ile ) ve halınızın tipine uygun yıkama kimyasalları ile temizleme işlemi yapılmalıdır. Aksi takdirde temiz olması mümkün değildir. Kullandığımız yıkama deterjanları kesinlikle kanserojen madde içermez.

Gelişen teknoloji ile halılarınız ve kilimleriniz bilgisayarlı otomasyon sistemleri ile el değmeden temizlenmektedir. Yıkama işleminden önce sınıflarına göre ayrımı yapılır, toz alma işleminden sonra yıkama işlemi yapılır. Yıkama işleminin ardından yüksek devirli makinalar ile kurutma işlemi yapılır. Halılarınız daha sonra fabrikamızın kurutma odalarında kurumaya bırakılır. Tamamen kuruyan hali, kilimleriniz üzerine isteğe bağlı parfüm sıkım işleminden sonra poşetlenerek ücretsiz servislerimiz ile adresinize kapınıza kadar getirilir.

Servislerimiz düzenli olarak her gün Mavişehir - Bostanlı - Atakent bölgesine uğramaktadır. Sizde 0 (232) 363 70 07 - 0 (533) 791 35 19’nolu telefonlardan bize ulaşarak ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz.

MAVİŞEHİR HALI YIKAMA FABRİKASI

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Karşıyaka Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (554) 945 29 34
0 530 067 50 84