Can dostlarımızla evimizi paylaşmak tarifsiz bir mutluluk ve huzur kaynağıdır. Bunu evinde evcil hayvan beslemeyen insanlar pek anlamayabilir. Onlarla olmak bizi çok mutlu etse de canımızı sıkan konu tüyleri oluyor maalesef. Çünkü bu konu bizlerin hayat kalitesini doğrudan etkiliyor.

Bunun için piyasada birçok ürün çeşidi bulmak mümkün. Dostlarınızı düzenli taramak da sonrasındaki temizlik zahmetinden sizi kurtarabilir. Herkesin bildiği ve kullandığı yapışkanlı rulolar ile pratik temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Mobilyalarınız için yapışkan oranı daha yüksek olması için koli bandı ile müdahale edebilirsiniz. Halı ve zemin için düzenli süpürmeyi öneririz. Artık firmalar evcil hayvan sahipleri için özel çekiş gücü ve aparatları olan makineler üretmekteler.

Halı için bir düğer yöntem de fırça kullanmak. Bu sayede tüylerin derinlere girmesi önlenecektir. Su ve yumuşatıcı sprey ile halınızdan kolaylıkla çıkacaklardır. Düzenli aralıklarla yıkanan halı ise hem sizin hem de can dostunuzun sağlığı için altın kuraldır.

KARŞIYAKA HALI YIKAMA FABRİKASI

Etiketler
Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Karşıyaka Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (554) 945 29 34
0 530 067 50 84