Desenli, düz, kaymaz taban, püsküllü çeşidi ne olursa olsun halılar evlerin vazgeçilmez bir parçası. Çocuklarımızın üzerinde oyunlar oynadığı, evcil hayvanlarımızın üzerinde gezdiği, attığınız her adımda cildinizle temas eden evinizin demirbaşı olan halıların temizliği oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Biz ne kadar dikkat edersek edelim, her gün silmek ve süpürmek sağlık açısından yeterli değildir. Aksine silmek tozları halınıza hapsederek parlaklığının azalmasına neden olur ve istediğiniz hijyeni yakalamanızı engeller. Bel ve eklem ağrılarına da neden olarak sizin için kötü sonuçlar doğurabilir. Ayrıca kullandığınız kimyasallar halılarınızın ömrünü kısaltarak sağlığınız kadar cebinize de zarar verir. Bu nedenle profesyonel çözümlere başvurarak ve Star Temizlik’in ileri halı yıkama teknolojisiyle tanışarak hem sağlığınızı hem de halınızın ömrünü uzatın yani bir taşla iki kuş vurun.

Halının üzerinde biriken tozlar, saçlar, dökülen çay ve kahveler hem evinizin hem halınızın en önemlisi sevdiklerinizin sağlığını olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle derinlemesine temizlik sizin ve halılarınız için en sağlıklı sonuçları doğurur. Geçmiş zamanlardan kalmış mahalle arasında halı yıkamak çok eğlenceli bir aktivite olsa da halı yıkama teknolojisindeki gelişme hem tozlu halılar üzerine gezen davetsiz misafirleri hem de bu aktiviteyi tarihe gömdü. Halılarımızın üzerinde gözle görülmeyen bu davetsiz misafirleri gelin yakından tanıyalım.

Halıların Üzerinde Yaşayan İstenmeyen Misafir: Mayt

Halılarınızın üzerinde milyonlarca mikroorganizma canlıları yaşamaktadır. Yani üzerine bastığınız, uzandığınız halılarınızın üzerinde yalnız değilsiniz. Bu istenmeyen misafirlerden bir tanesi de maytlardır. Maytlar gözle görülmez ve boyutları bir milimetrenin de altında olan çeşitleri bulunur. İnsan vücudundan dökülen derilerle ve tozlarla beslenir. Sadece bir odada kullandığınız halılarınızın üzerinde bile binlerce mayt yaşamaktadır. Bu maytlar sağlığınızı olumsuz yönde etkilemekte, alerjik reaksiyonlara sebep olmakta hatta ileri boyutta astımı da tetiklemektedir. Bu nedenle halılarınızı elde yıkamak için en iyi deterjanları dahi kullansanız bile anlık olarak güzel kokular ve temizlik sağlasa da uzun vadede etkili bir yöntem değildir.

Halılarda Derinlemesine Temizlik Nasıl Sağlanır?

Bu sorunun cevabı kesinlikle elde halı yıkamak değildir. Halılarımızı yılda dört defa profesyonel yöntemlerle yıkatmalı böylece halılarınızın üzerinde yaşayan istenmeyen misafirlerden kurtulmalısınız. İşte tam bu halı yıkatma noktasında profesyonel çözümlerimiz ile devreye biz giriyoruz.

Peki Halılarınızın Hijyeni İçin Karşıyaka Halı Yıkama Olarak Ne Yapıyoruz?

Ana yıkama bölgelerimiz olan Karşıyaka, Bostanlı ve Mavişehir’de son teknoloji halı yıkama sistemimiz, 30 yıllık köklü geçmişimiz ve uzman kadromuz ile halılarınızın derinlemesine temizliği için profesyonel çözümler sunuyoruz. Süpürerek elde ettiğiniz %40 temizliğin geri kalan %60’lık kısmında biz hallediyoruz. Halılarınızı yıkamak için evinizden alıyor ve temizlik işlemleri bittikten sonra paketleyerek evinize geri getiriyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve mutlu müşteri portföyümüzde temiz halılarınızla birlikte yer alın. Halılarınızı sevdiklerinizin ve sizin sağlığınızı etkileyen canlılardan, tozlardan arındırarak hem kullanım ömürlerini uzatın hem de daha sağlıklı ve temiz bir yuvaya sahip olun. Elde halı yıkamanın olumsuz sonuçlarından kurtulun.

KARŞIYAKA MAVİŞEHİR BOSTANLI HALI YIKAMA

Etiketler
Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Karşıyaka Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (554) 945 29 34
0 530 067 50 84