Bebekli hayat evinizdeki tüm dengeleri değiştirip yeni biz düzen oturtmanıza neden olur. Temizlik belki de bu değişen düzenin en başında yer almaktadır. Artık temizlik sıklığından tutun kullanacağınız deterjan ürününe kadar her şey değişebilmektedir. Ev temizliğinde üzerinde durulması gereken yer ilk başta belki de bebeğinizin odasının temizliğidir.

Ancak bu temizlik sırasında yapacağınız yanlış tercihler bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Sert kimyasallar içeren ürünlere alerjik reaksiyonlar gösterebilirler. Bunun için, odanın temizliği ayrı bez ve onlar için özel deterjanlarla olmalıdır. Tek seferlik kullan at ürünler ise bu işi riske atmamak için en güvenli yollardan biridir. Süpürgenizin temizliği ve bakımı da aynı oranda önemlidir. Filtrenin haftada bir temizlenmesi, torbasının veya haznesinin boşaltılmasının sıklığı gibi…

Odada bulunan halının temizliği ise en can alıcı konulardandır. Evdeki halılar da dâhil olmak üzere bebeğinizin odasındaki halılar en geç 2 ay olmak üzere düzenli olarak yıkatmalısınız. Halı yıkatmanın yanında düzenli temizliğiniz sırasında halıyı çok az ilave edilmiş sirkeli su ile silebilirsiniz.

Temizlik rutininize zeminden başlamalı en son oyuncakları temizleyerek odadan ayrılmalısınız.

 

Karşıyaka Halı Yıkama Fabrikası 

Etiketler
Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Karşıyaka Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (554) 945 29 34
0 530 067 50 84