Karşıyaka Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi titizlik ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Doğru yıkama kimyasalları kullanımı hali, kilimlerinize uygun makina ile yıkama ve sıkma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde deformasyon, yıpranma veya iplerinin sökülmesine neden olabilmektedir. Değer verdiğiniz el dokuma halılarınızın, kilimlerinizin güven ile yıkatıp evinizden özel ücretsiz servislerimiz ile alınıp bırakıldığı ve 28 yıldır Karşıyaka'da hizmet vermekte olan firmamıza güven ile temizle işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ev veya işyerinizdeki halılarınıza düzenli olarak kendi yapmış olduğunuz temizlik işlemleri, yıkama yöntemleri toz, kir ve bakteriden temizleyemez. Kesinlikle profesyonel ekipmanlar ( bol su ve fırçalı makinalar ile ) ve halınızın tipine uygun yıkama kimyasalları ile temizleme işlemi yapılmalıdır. Aksi takdirde temiz olması mümkün değildir. Kullandığımız yıkama deterjanları kesinlikle kanserojen madde içermez.

Artık gelişen teknoloji ile halılarınız ve kilimleriniz el değmeden bilgisayarlı otomasyon sistemleri ile yıkanmaktadır. Yıkama işleminden önce sınıflarına göre ayrımı yapılır, toz alma işleminden sonra yıkama işlemi yapılır. Yıkama işleminin ardından yüksek devirli makinalar ile kurutma işlemi yapılır. Halılarınız daha sonra fabrikamızın kurutma odalarında kurumaya bırakılır. Tamamen kuruyan hali, kilimleriniz üzerine isteğe bağlı parfüm sıkım işleminden sonra poşetlenerek ücretsiz servislerimiz ile adresinize kapınıza kadar getirilir.

Servislerimiz düzenli olarak her gün Karşıyaka - Şemikler- Nergis bölgesine uğramamaktadır. Sizde 0 (232) 363 70 07 - 0 (533) 791 35 19’nolu telefonlardan bize ulaşarak ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz.

Halı kilim ve stor perde yıkama fiyatlarımızı fiyatlarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.

KARŞIYAKA HALI YIKAMA FABRİKASI

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Karşıyaka Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (554) 945 29 34
0 530 067 50 84