Evet. Ödemelerinizi halı, kilimlerinizi teslim sırasında kapı kredi kartı ile yada nakit olarak yapabilirsiniz. Ayrıca çok yakında sitemiz üzerinden online olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Karşıyaka ( Bostanlı, Mavikent, Atakent, Yalı, Aksoy, Nergis, Alaybey, Bahçelievler, Dedebaşı, Şemikler ) bölgelerinde yerinde yıkama hizmeti veriyoruz.

Yerinde Halı ve Koltuk yıkama hizmetimiz için önceden randevu almanız gerekmektedir. Randevu veya bilgilendirme için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Karşıyaka Star Halı yıkamanın uzman personelleri tarafından stor perdelerinizin söküm ve takım işlemleri yapılmaktadır. 

Star halı yıkama olarak geniş araç filomuz ile İzmir Karşıyaka ilçesinin bütün semtlerine hergün servislerimiz mevcuttur. Sitemizdeki servis çağır butonundan veya 0 (232) 363 70 07 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Karşıyaka halı yıkama merkezi olarak halı,kilimleriniz özel bir yıkama parkurunda , yorgan ve battaniyeleriniz özel makinalarda yıkanmaktadır. Birinci önceliğimiz müşteri menmuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak.

Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Karşıyaka Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (554) 945 29 34
0 530 067 50 84