Salonların başrol oyuncuları koltuklardır. Odanın tarzını, baskın rengini ve uyumunu belirleyen bu mobilyalar sizin hayattan ne beklediğinizin birer yansımasıdır. Hayatta, kimileri için rahatlık, kimileri için şıklık, kimileri içinse canlılık önemlidir. Bu sebeple şekillendirdiğiniz alanlardan biri olan salonlarda da mobilya seçimini buna göre yaparsınız. Karşıyaka Koltuk Yıkama olarak koltuk modelinize uygun berjer seçiminde size yardımcı olmak isteriz.

 

1- Zıt Renkler Uyumsuz Değildir

Zıt renk deyince akla uyumsuz gibi gelse de aslında zıtlıkların birbirini beslediğini unutmamak gerekir. Bu sebeple koltuk takımı ve berjer ikilisini seçerken koltuğunuzun rengini patlatacak daha baskın ya da daha sakin bir renk tercih etmelisiniz. Örneğin koltuğunuz açık gri tonlarındaysa berjer seçiminde kiremit kırmızısına ya da indigo mavisine yönelebilirsiniz. Ya da koltuğunuz çiçek motiflerine sahipse berjerinizi düz ve dinlendirici bir renk seçerek yorucu etki yaratmasının önüne geçebilirsiniz.

 

2- Koltuğun Modeli Berjerin Modelini Belirler

Başta da belirttiğimiz gibi koltuk modeliniz, berjerin modelini belirlemede size rehber olacaktır. Koltuk takımınız klasik bir tarza sahipse chester berjer sizin için ideal olacaktır. Daha futuristik çizgilerde koltuğunuz varsa modern berjerler salonunuzun havasını tamamlayabilir. Alanınız dar ve minimal eşyalardan hoşlanıyorsanız kolsuz berjerler tam size göre.

 

3- Tek berjer mi iki berjer mi?

Berjer tekli satılmasının yanı sıra ikili berjer tercihi çok yaygındır. Özellikle misafirleri ağırlarken oturma alanlarında rahat etmek isteyen kişiler berjerleri takım olarak alır. Yer sıkıntısı çeken kişiler içinse tek berjer yeterli olacaktır. Peki ikili berjerde aynı renk ve modele yönelmek zorunda mısınız? Model olarak berjerlerin aynı olması uyumluluk açısından oldukça önemlidir. Ancak renk ve desende farklılığa yönelebilirsiniz. Birinde kareli model tercih ederek birkaç renk kullanımı sağlayabilir; diğer berjerde de kareli berjerde baskın olan bir rengi tek başına kullanabilirsiniz. Böylece salonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.

 

4- Koltuk ve Berjer Temizliği

Koltuklarınız ve berjeriniz zaman içerisinde kirlenir, renkleri solmuş gibi hissedersiniz. Ya da en iyi temizlik deterjanlarının bile çıkaramadığı inatçı lekeler koltuğunuza sirayet etmiş olabilir. Bu durumda koltuk yıkama hizmetinden faydalanarak tüm leke ve kirlerden kurtulmanız mümkün. Star Halı Yıkama olarak randevu sistemiyle yerinde koltuk temizleme hizmetimiz bulunmaktadır. Profesyonel yıkama cihazlarımızla ve profesyonel ekibimizle koltuklarınızı ilk aldığınız günkü kadar temiz yapmak bizim görevimiz.

KARŞIYAKA KOLTUK YIKAMA

Etiketler
Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Karşıyaka Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2024.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (554) 945 29 34
0 530 067 50 84