Karşıyaka'da halı firması deyince ilk akla gelen firmalardan olan Karşıyaka Halı Yıkama 28 yıldır halılarınızı koltuklarınızı ve perdelerinizi yıkıyor. Halı yıkama konusu sağlık açısından çok önemlidir. Halıların yıkama şekilleri olsun kullanılan kimyasal deterjanlar olsun halı yıkama firması seçerken dikkat etmemiz gereken etkenlerdir. Bu konuda tecrübeli ve profesyonel hizmet veren halı yıkama fabrikalarından hizmet almak gereklidir.

Mavişehir Halı Yıkama profesyonel olarak halılarınızı, koltuklarınızı, stor perdelerinizi, jalûzilerinizi tertemiz yapıyor. İnsan sağlığı konusunda son derece titiz olan Star Halı Yıkama Fabrikası sizlere kaliteli, hizmet sunmayı hedefliyor.

Karşıyaka Bostanlı bölgesine her gün gelen ücretsiz servislerimiz ile halı, kilim, stor perdelerinizi teslim alabiliriz. Fabrikamızda yıkanan halılarınız paketlenmiş ve tertemiz olmuş şekilde sizlere teslim edilir.

Dilerseniz boydan boya halınız var ise yâda koltuklarınızı yerinde temizleme işlemleri de yapıyoruz. Uzman temizleme ekibimiz ve profesyonel cihazlarımızla halı veya koltuklarınızı adresinizde temizliyoruz.

Karşıyaka Halı Yıkama - Bostanlı Halı Yıkama Firmaları

Etiketler
Karşıyaka Kilim Temizleme

%100 Hijyen anlayışı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Star Halı ve Koltuk Yıkama 28 yıldır sizlerin hizmetinizde.

© Copyright 1991 - 2023.
İletişim Bilgileri

Bostanlı, Şehitler Blv, 35590
Karşıyaka İZMİR

0 (232) 363 70 07
0 (533) 791 35 19